Polecane
Niezawodna forma reklamy

Dzisiaj żyjemy w zupełnie innych czasach niż nasi dziadkowie. W odróżnieniu od nich wychodzimy często ze znajomymi czy z rodziną. Dlatego też dzisiaj jest świetny moment na założenie własnej restauracji- co zresztą coraz więcej osób robi!

Jak jednak zareklamować taką restaurację? Trzeba tu wiedzieć, że każda restauracja potrzebuje dobrej, zaufanej drukarni. W jakim celu? Druk ulotek, folderów, menu i wiele, wiele innych. Zacznijmy zatem od ulotek…

Niezawodna forma reklamy – druk ulotek

Ulotki to, wbrew powszechnej opinii, bardzo dobry środek reklamowy dla początkującej restauracji. Oczywiście można rozdawać je na ulicy, osiedlu itp. Jednak istnieją inne, ciekawsze sposoby. Można do nich zaliczyć przede wszystkim dołączanie ulotki do dania,szczególnie wysyłanego do domu klienta. Ponadto ulotkę można dopiąć do rachunku. Wtedy, jeśli klientowi będzie smakowało, zachowa sobie on naszą ulotkę i zadzwoni po kolejne dania.

Jak wydrukować taką ulotkę? Na początek nie musimy drukować ich w ogromnym nakładzie. Podobnie takie zwykłe ulotki dołączane dodanie do dania nie muszą być specjalnie foliowane. Do tego możemy wybrać klasyczny papier kredowy, druk cyfrowy i otrzymamy bardzo tanią i skuteczną formę reklamy.

Nowoczesna forma – ulotki składane

Warto także pomyśleć o zamówieniu ulotek składanych. Są one uznawane za bardziej eleganckie. Takie ulotki możemy w pewien sposób na początek traktować jako rodzaj folderu informacyjnego czy menu. Dla przykładu możemy wręczyć ją klientowi, który czeka na stolik, aby mógł już wcześniej zapoznać się z ofertą restauracji.

Jak wygląda druk takich składanych ulotek? Praktycznie tak samo, jak tych zwykłych. Tutaj jednak możemy zdecydować się na lepszy,grubszy papier oraz zabezpieczenie ulotki folią ochronną. Dzięki temu będzie ona ładniej się prezentowała i nie zniszczy się szybko.

Drukarnia internetowa JKB Print

Pozostaje zatem oczywiście pytanie- gdzie wydrukować takie ulotki? Oczywiście JKB Print to najlepsza odpowiedź. Przede wszystkim firma ta jest w pełni rzetelna i terminowa. Ponadto w tej drukarni znajdują się zarówno maszyny do druku offsetowego, jak i do cyfrowego czy też wielkoformatowego. Co więcej- to jest drukarnia internetowa, zatem wystarczy, jeśli wyślemy projekt prze internet i gotowe! Po określonym terminie nasze zamówienie przyjdzie kurierem.

Do czego jeszcze, oprócz druku ulotek, przydaje się dobra drukarnia? Oczywiście do druku menu, folderów. Jednak pomyślmy o wystroju restauracji! Trzeba przecież wydrukować jakąś fototapetę, naklejki na ścianę czy fotografie. Ponadto dobrze jest również zamówić naklejkę z logo firmy na samochód firmowy. Sprawdź ofertę drukarni JKB Print na stronie https://www.jkbprint.pl/ulotki


Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz