Inne
Angielski na dorosłych – nowoczesna metoda szybkiej nauki

Myślisz, że na naukę angielskiego jest już za późno? Chciałbyś poznać ten język, ale obawiasz się, że nie dasz rady? Dzisiaj dowiesz się, jak działa nowoczesna metoda nauki tego języka dla dorosłych. 

Żeby biegle mówić po angielsku, nie potrzeba wiele. Przede wszystkim wystarczy dobry sposób na naukę – taki, który będzie się u nas sprawdzał w stu procentach – oraz motywacja i chęć do działania. Dzięki tym kilku krokom zobaczymy pierwsze, zadowalające efekty już po jednej, czy dwóch lekcjach. Kolejna sprawa, to wybór dobrej szkoły językowej. Takiej, która jest profesjonalna i posiada kadrę wykształconych w tym kierunku lektorów.

Od czego zacząć naukę?

Po pierwsze, przypomnij sobie kiedy ostatnio miałeś styczność z językiem angielskim. Być może oglądałeś jakiś film, reklamę lub Twoje dzieci, co chwilę wtrącają jakieś pojedyncze słówka w tym języku. Spróbuj zbadać na ile już znasz ten język.

Po drugie, wyznacz sobie konkretny cel. Datę, w której chcesz już znać angielski. Napisz, dlaczego Ci na nim zależy, co dzięki niemu zyskasz, jakie drzwi otworzą się dzięki niemu przed Tobą.

Po trzecie, wybierz dobrą szkołę. Taką z kadrą wykształconych lektorów, różnymi typami zajęć oraz szerokim polem manewru w kwestii godzin lekcji. Sprawdź również, czy szkoła, którą sobie upatrzyłeś naucza nowoczesnymi metodami.

Czym się kierować przy wyborze szkoły językowej?

Koniecznie sprawdź, czy w wybranej szkole wprowadzona jest nowoczesna metoda nauki, która polega na edukacji poprzez rozmowę w obcym języku. Jak to wygląda w praktyce? Lektor pyta po angielsku, my odpowiadamy w tym samym języku. Nie mamy zbyt dużo czasu na zastanowienie, więc przy okazji ćwiczymy koncentrację. Druga kwestia to oferta szkoły. Ważne, by można było uczestniczyć w dwóch pierwszych lekcjach gratis przed podpisaniem umowy. To sprawi, że sami zdecydujemy, czy chcemy dalej poznawać ten język.

Jak wyglądają zajęcia w dobrej szkole językowej?

  • Lekcje odbywają się w grupach 6 lub 9 osobowych albo indywidualnie.
  • Nie musisz notować.
  • Wystarczy jeden podręcznik.
  • Otrzymujesz dostęp do platformy e-learningowej ze słownikiem, ćwiczeniami i dyktandami.
  • Nie wynosisz lekcji do domu.
  • Możesz nauczyć się angielskiego czterokrotnie szybciej.
  • Uczysz się poprzez konwersację.

Tutaj możesz poznać ofertę angielski dla dorosłych częstochowa http://tarkowski.edu.pl/.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz