Finanse
Dobra strategia marketingowa

Małe i średnie przedsiębiorstwa coraz prężniej działają w obszarze marketingu. Wzrasta świadomość w zakresie działań możliwych do wykonania oraz dostępności wielu narzędzi – nie zawsze związanych z wysokim budżetem do wydania. Od czego jednak zacząć – aby działania były dobrze zaplanowane i przyniosły oczekiwany efekt?

Cocreate to platforma dzięki, której można wygenerować strategię marketingową dla swojej firmy. Innowacyjna baza wiedzy zasilana wiedzą ekspercką oraz wsparcie szkoleniowe dla osób nie posiadających specjalistycznej wiedzy marketingowej to narzędzia, dzięki którym opracowanie strategii będzie nie tylko proste, ale i przyjemne.

Zanim przedsiębiorca podejmie decyzje w zakresie planowanych działań – otrzyma dostęp do merytorycznego wsparcia w obszarze charakterystyki działalności, określenia grupy docelowej, celów planowanych działań czy wariantów budżetowych. Będzie to podstawa do stworzenia i zaplanowania kolejnych kroków mających na celu wygenerowanie strategii. Dzięki dokładnemu wypełnieniu profilu użytkownika zaplanowane działania zostaną dobrane w sposób efektywny i dopasowany do charakterystyki danej firmy. Dobór narzędzi i określenie poszczególnych elementów strategii to kolejny etap w planowaniu działań marketingowych. Platforma Cocreate zadba również o wykrycie nieprawidłowości i przeprowadzi audyt niezgodności – rekomendując ostatecznie rozwiązania najlepsze do wdrożenia z punktu widzenia potrzeb i możliwości danego przedsiębiorstwa.

Wygenerowana strategia jest gotowa do wdrożenia – za pośrednictwem Cocreate można będzie zlecać wykonanie poszczególnych jej elementów bezpośrednio rekomendowanym wykonawcom lub poprzez aukcje spadających ofert. Użytkownik sam zdecyduje w jakim zakresie chce skorzystać z dostępnych funkcjonalności aplikacji. Responsywny interfejs oraz dostęp do dedykowanych aplikacji mobilnych to kolejne udogodnienia wspierające przedsiębiorcę w procesie wdrażania produktów marketingowych oraz zarządzania projektem w czasie.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz