Finanse
Last minute w CTPartners – złap prawdziwą okazję!

Spółka CTPartners, lider polskiego rynku szkoleń i doradztwa w zakresie zarządzania IT, z okazji Nowego Roku przygotowała dla swoich Klientów specjalną ofertę szkoleniową. Tylko w 1 kwartale 2016 roku, klienci CTPartners będą mogli wykupić większość szkoleń po zeszłorocznych cenach. Złap prawdziwą okazję z CTPartners i skorzystaj ze „starej” ceny na Nowy Rok!

Jeżeli cena jest istotnym determinantem decyzji o doszkoleniu kadry, proponujemy zapoznać się z ofertą CTPartners. Zdecydowaliśmy się na niestandardowy, ale z pewnością cieszący naszych Klientów ruch, czyli utrzymanie oferty cenowej na poziomie z 2015 roku.

Wyjątek w ofercie CTPartners stanowi obszar metodyk, których właścicielem jest firma AXELOS. Zgodnie z jej polityką od stycznia 2016 wzrosły bowiem ceny egzaminów, co będzie miało wpływ na koszty zdobycia międzynarodowych certyfikatów (m.in. ITIL® PRINCE2®, M_o_R®, MSP®).

W tym obszarze, w porównaniu z ubiegłym rokiem, byliśmy zmuszeni nieznacznie zmienić ceny samych egzaminów. Wyjątek stanowią dwa szkolenia oferowane w pakiecie (szkolenie z egzaminem), których cena na 1 kwartał 2016 nie ulega zmianie. Dotyczy to szkoleń ITIL® Foundation i PRINCE2® Foundation.

Obecnie w CTPartners oferowanych jest ponad 130 szkoleń pokrywających 4 najważniejsze obszary zarządzania IT (Ład Projektowy, Architektura biznesu i IT, Usługi IT oraz Bezpieczeństwo informacji). Firma posiada między innymi status: Akredytowanego Centrum Szkoleniowego ITIL®; Accredited Training Organization (ATO) w zakresie metodyki PRINCE2®, MSP®, EVM; Global PMI Registered Education Provider (R.E.P.) w zakresie standardu PMBOK®Guide, Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego i HDI® Gold Partner, Akredytowanego Ośrodka Szkoleniowego SJSI/ISTQB.

Ponadto wieloletnia praktyka i doświadczenie, pozwalają nam utrzymać jeden z najwyższych, blisko 100-proc. próg zdawalności egzaminów zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Nowa oferta cenowa będzie obowiązywać do końca 1 kwartału 2016. Na początku 2 kwartału 2016 roku planujemy zaprezentowanie nowego cennika szkoleniowego CTPartners obowiązującego na cały 2016 rok.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *