Finanse
Last minute w CTPartners – złap prawdziwą okazję!

Spółka CTPartners, lider polskiego rynku szkoleń i doradztwa w zakresie zarządzania IT, z okazji Nowego Roku przygotowała dla swoich Klientów specjalną ofertę szkoleniową. Tylko w 1 kwartale 2016 roku, klienci CTPartners będą mogli wykupić większość szkoleń po zeszłorocznych cenach. Złap prawdziwą okazję z CTPartners i skorzystaj ze „starej” ceny na Nowy Rok!

Jeżeli cena jest istotnym determinantem decyzji o doszkoleniu kadry, proponujemy zapoznać się z ofertą CTPartners. Zdecydowaliśmy się na niestandardowy, ale z pewnością cieszący naszych Klientów ruch, czyli utrzymanie oferty cenowej na poziomie z 2015 roku.

Wyjątek w ofercie CTPartners stanowi obszar metodyk, których właścicielem jest firma AXELOS. Zgodnie z jej polityką od stycznia 2016 wzrosły bowiem ceny egzaminów, co będzie miało wpływ na koszty zdobycia międzynarodowych certyfikatów (m.in. ITIL® PRINCE2®, M_o_R®, MSP®).

W tym obszarze, w porównaniu z ubiegłym rokiem, byliśmy zmuszeni nieznacznie zmienić ceny samych egzaminów. Wyjątek stanowią dwa szkolenia oferowane w pakiecie (szkolenie z egzaminem), których cena na 1 kwartał 2016 nie ulega zmianie. Dotyczy to szkoleń ITIL® Foundation i PRINCE2® Foundation.

Obecnie w CTPartners oferowanych jest ponad 130 szkoleń pokrywających 4 najważniejsze obszary zarządzania IT (Ład Projektowy, Architektura biznesu i IT, Usługi IT oraz Bezpieczeństwo informacji). Firma posiada między innymi status: Akredytowanego Centrum Szkoleniowego ITIL®; Accredited Training Organization (ATO) w zakresie metodyki PRINCE2®, MSP®, EVM; Global PMI Registered Education Provider (R.E.P.) w zakresie standardu PMBOK®Guide, Autoryzowanego Centrum Egzaminacyjnego i HDI® Gold Partner, Akredytowanego Ośrodka Szkoleniowego SJSI/ISTQB.

Ponadto wieloletnia praktyka i doświadczenie, pozwalają nam utrzymać jeden z najwyższych, blisko 100-proc. próg zdawalności egzaminów zarówno w języku polskim, jak i angielskim.

Nowa oferta cenowa będzie obowiązywać do końca 1 kwartału 2016. Na początku 2 kwartału 2016 roku planujemy zaprezentowanie nowego cennika szkoleniowego CTPartners obowiązującego na cały 2016 rok.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz