Gospodarka
Eko – System z kolejnym kontraktem od Telmexu

Pod koniec ubiegłego roku białostocka spółka Eko-System rozpoczęła realizację kolejnego kontraktu. Tym razem przedsiębiorstwo odpowiada za budowę hali produkcyjno-magazynowej wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną dla firmy Telmex. Prace ruszyły 1. grudnia 2015, a ich zakończenie zaplanowano na czerwiec br.

– Nowobudowana hala powstaje przy ul. Gdańskiej 22 w Piszu – wyjaśnia Krzysztof Magnuszewski, przedstawiciel Eko-System.

I dodaje: Oprócz części produkcyjno-magazynowej o powierzchni 7000 m2, znajdzie się w niej także dwukondygnacyjne zaplecze socjalno-biurowe zajmujące łącznie 1000 m2.

Inwestorem jest w tym wypadku wywodząca się z Białegostoku spółka Telmex. Co ciekawe, oba przedsiębiorstwa współpracowały ze sobą w przeszłości, a budowana właśnie hala to już trzeci wspólny projekt.

Wcześniej, na przełomie 2014 i 2015 roku firmie Eko-System powierzono rozbudowę magazynu ekspedycyjno-przeładunkowego o wielkości 3000 m2.

– W efekcie zrealizowanych prac hala powiększyła się do 3700 m2, a obok niej został wybudowany dodatkowo obiekt biurowo-socjalny o powierzchni 200 m2 – opisuje Krzysztof Magnuszewski.

Eko-System na rynku budowlanym działa już od ponad dwudziestu lat. Firma specjalizuje się m. in. w wykonywaniu zadań inwestycyjnych w systemie generalnego wykonawcy.

W ramach swojej działalności Eko – System realizuje m.in. kompleksowe budowy i modernizacje obiektów przemysłowych, mieszkaniowych, handlowo-usługowych, użyteczności publicznej oraz ochrony środowiska, także z wykonaniem dokumentacji projektowej, prowadzeniem uzgodnień oraz uzyskaniem wszelkich pozwoleń.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz