Technologie
CMO Laser dołącza do Klientów Agencji grey tee

Agencja grey tree zrealizowała dla Centrum Mikrochirurgii Oka Laser stronę http://widziecswiatbezwad.pl/. Projekt ten ma na celu przedstawienie pacjentom w sposób skondensowany i przejrzysty, nowoczesnych metod leczenia i korekcji wzroku.

Strona ma również ułatwiać kontakt z kliniką poprzez formularz rejestracyjny.

CMO Laser to klinika specjalizująca się w laserowej korekcji wad wzroku oraz leczeniu chorób oczu.

To pierwszy w Polsce, prywatny ośrodek mikrochirurgii oka – na rynku działa od 20 lat.

grey tree z powodzeniem w sposób kreatywny tworzy projekty graficzne i programistyczne dla Klientów z wielu branż. Doświadczenie w branży medycznej oraz specjalistyczna wiedza z zakresu projektowania stron i aplikacji, pozwalają Agencji na proponowanie klientom najbardziej dopasowanych do ich potrzeb rozwiązań.

Projekt „Widzieć świat bez wad” ma być dodatkowo uzupelniony dodatkowymi narzędziami wspierającymi, witryna jest pierwszym krokiem w kierunku nowoczesnego budowania długotrwałych relacji z przyszłymi pacjentami.

Wygląd strony ma przyciągać i intrygować. Kierowana do osób z problemami ze wzrokiem, ma przekonać o tym, że jego korekcja czy leczenie są inwestycją w siebie i wiążą się z polepszeniem jakości życia. Stąd też główny wątek stanowią historie pacjentów. Skondensowana informacja o sposobach rozwiązywania problemów ze wzrokiem zachęca do zapisania się na wizytę do specjalisty z CMO LASER . Poprzez formularz na stronie, każdy pacjent ma możliwość kontaktu i zadawania pytań specjalistom z kliniki.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz