Inne
Nowa strona internetowa CTPartners

Z przyjemnością prezentujemy Państwu nową, bardziej funkcjonalną, przyjazną i łatwą w obsłudze stronę internetową CTPartners SA.

Nowa strona to nie tylko całkowicie zmieniona szata graficzna, ale przede wszystkim ulepszona struktura, dzięki której dostęp do informacji o naszych produktach jest szybszy i pełniejszy. Zmiana designu to doskonała okazja do lepszego zaprezentowania nie tylko naszych produktów, ale także całej organizacji. Nowa strona odpowiada nowym trendom webdesigningu. Jest responsywna – można przeglądać ją na urządzeniach mobilnych. Zawsze i wszędzie, w domu czy w podróży – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wierzymy, że wraz z nowym wyglądem strony przekazujemy Państwu także nową jakość poprzez lepszy dostęp do informacji o naszej ofercie oraz kompetencjach, bo zmieniamy się na miarę stawianych nam wymagań.

Nowa strona CTPartners to dla Państwa łatwiejsza nawigacja, przyjazny dla oczu rozmiar czcionki, większa przejrzystość, tylko ważne i wartościowe z punktu widzenia klienta treści, szybki i łatwy dostęp do poszczególnych elementów oferty.

Strona została podzielona na sekcje, w których znajdziecie tam Państwo między innymi informacje:

  • O firmie – miejsce, gdzie możecie Państwo nas poznać;
  • Oferta – prezentujemy w prosty i bardzo czytelny sposób naszą pełną ofertę podzieloną na obszary usług: Ład projektowy, Usługi IT, Architektura Biznesu i IT, Bezpieczeństwo Informacji;
  • Kalendarz szkoleń – przyjazny filtr pozwoli Państwu znaleźć odpowiednie szkolenie w wybranym miejscu i czasie;
  • Szkolenia – znajdziecie tu Państwo wszystkie nasze szkolenia, które oferujemy w formie otwartej i zamkniętej;
  • Doradztwo – prezentujemy w bardzo jasny i czytelny sposób obszary usług, w których działamy;
  • Referencje – przedstawiamy wybrane firmy i instytucje, które skorzystały z naszych usług zdecydowały się podzielić swoją opinią;
  • Dla Mediów – tu m.in. informacje prasowe, artykuły autorstwa naszych ekspertów;
  • Kontakt – formularz kontaktowy oraz wszystkie dane kontaktowe dla osób, które mają do nas pytania lub chciałyby z nami porozmawiać.

Mamy nadzieję, że nowa strona spotka się z pozytywnym odbiorem i spełni Państwa oczekiwania. Realizując najbliższe nam wartości, jakimi są dbałość o jakość i efektywność usług dostarczanych naszym klientom cały czas będziemy stronę udoskonalać i uzupełniać o treści na najwyższym poziomie merytorycznym.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym serwisem CTPartners!

www.ctpartners.pl

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz