Inne
Logistyka dla biznesu

InPost jest sprawdzonym dostawcą przesyłek pomiędzy podmiotami instytucjonalnymi, świadcząc dla swoich klientów szereg udogodnień logistycznych. Dobra jakość usług, terminowość i bezpieczeństwo w połączeniu z atrakcyjnymi cenami sprawia, że InPost jest obecnie najtańszym kurierem krajowym.

Polska firma doręczycielska przygotowała szereg atrakcyjnych usług dla klientów biznesowych. Niezależnie bowiem od prowadzonej działalności gospodarczej, przedsiębiorcy bardzo często wysyłają swoim partnerom różnego rodzaju towary i potrzebują w związku z tym kompleksowej obsługi swoich zleceń. InPost proponuje więc spedycję artykułów w postaci paczek pocztowych i przygotowuje dla swoich klientów całą logistykę, tak, że zamawiający usługę ograniczają swą aktywność jedynie do niezbędnego minimum. Dzięki szybkiej formie dostawy 98% przesyłek trafia do rąk odbiorców już następnego dnia po nadaniu, co czyni InPost szczególnie atrakcyjnym partnerem biznesowym ze względu na gwarancję płynności przeprowadzanych między różnymi podmiotami transakcji.

Aby nadać paczkę, wystarczy zarejestrować się w systemie i wygenerować etykietę z telefonem komórkowym odbiorcy i Paczkomatem docelowym. Za pozostałą część logistyczną odpowiada kurier, który odbiera przesyłkę i dostarcza do konkretnego Paczkomatu, z którego odbiorca zabiera ją w dowolnym momencie. Każda z paczek pocztowych jest starannie zabezpieczana i monitorowana w czasie transportu, dlatego w sposób całkowicie bezpieczny można wysyłać nie tylko sprzedane towary, ale i próbki, materiały reklamowe, czy ważne dokumenty. InPost to najtańszy kurier krajowy – ceny rozpoczynają się już od 7,31 złotych netto, a szczegółowy cennik przesyłek pocztowych można znaleźć na stronie paczkomaty.pl w zakładce „Logistyka dla biznesu”.

Każdy z przedsiębiorców może zapewnić sobie również obsługę zwrotów przesyłek na adres firmy, co znaczenie ułatwi przyjmowanie dokumentów lub reklamowanych produktów. Po otrzymaniu specjalnego kodu, nadawca wkłada paczkę pocztową do dowolnie wybranego Paczkomatu, a kurier przywozi ją wprost do drzwi przedsiębiorcy. Obsługa InPost wspomaga więc bieżącą działalność biznesową i ułatwia obsługę klienta.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz