Polecane
Najlepsze konta oszczędnościowe – top 4

Oferta rachunków bankowych jest niezwykle bogata, a ponadto wciąż jest poszerzana. Decydując się na konto oszczędnościowe, zyskujemy szereg możliwości. Poniżej zamieszczamy ranking kont osobistych, aby ułatwić Ci wybór.

Konta oszczędnościowe to obecnie standard i jedne z najpopularniejszych produktów bankowych. Wielu z nas ma więcej niż jedno – i to w różnych bankach. Częste są też sytuacje, w których jesteśmy zmuszeni założyć taki rachunek, jeśli zdecydowaliśmy się na inny produkt – np. kredyt hipoteczny. Jeśli planujesz zdecydować się na rachunek oszczędnościowy, ale nie wybrałeś jeszcze banku, nasz ranking może okazać się pomocny.

Nest Bank – Nest Konto

Zanim podejmiesz decyzję o założeniu konta, sprawdź podstawowe informacje oraz koszty wiążące się z rachunkiem. Atutami oferty NestBanku jest z pewnością bezpłatne konto oraz karta debetowa, co czyni to konto naprawdę oszczędnościowym. Ponadto klient otrzymujący 500+ dostanie dodatkowe 200 złotych premii. Klienci doceniają także możliwość dokonywania płatności mobilnych Android Pay oraz nowoczesną aplikację mobilną.

Millenium Bank – konto 360

Wybierając tę opcję, zyskasz 150 zł premii za założenie rachunku w promocji. Warto, gdyż to naprawdę atrakcyjne konto oszczędnościowe, w cenie roczne ubezpieczenie assistance (lekarza, hydraulik itd.), nieoprocentowany limit w koncie osobistym, nowoczesną aplikację do zarządzania budżetem domowym Manager Finansów, rabat „Inspiracje” na wybrane produkty i usługi partnerów Banku Millennium.

Obowiązuje wprawdzie miesięczna opłata za prowadzenie rachunku w wysokości 8 złotych, ale można jej uniknąć. Wystarczy dokonywać na konto wpłat w wysokości co najmniej 1000 zł z innych banków, a także wykonywać choćby jedną transakcję kartą płatniczą lub Blikiem.

Mbank – eKonto Standard

Warto rozważyć również ofertę Mbanku – można otrzymać wtedy 100 zł premii, dodatkowe 250 zł za polecenie konta, a kolejne 650 zł jako zwrot na zakupy w promocji! To nie wszystkie plusy oferty, gdyż zyskasz również 2-letnią gwarancję, że nie będą pobierane opłaty za konto oraz kartę.

Co więcej, masz możliwość zbierania punktów w programie Payback, korzystania z Android Pay oraz nowoczesnej bankowości mobilnej. Dużą zaletą jest też brak miesięcznej opłaty za prowadzenie rachunku.

ING Bank Śląski – Konto z Lwem

ING z kolei oferuje 140 zł premii w promocji, a dodatkowe 30 zł za płatności zbliżeniowe telefonem. Klient otrzyma też wielowalutową kartę debetową, atrakcyjne oprocentowanie, dostęp do aplikacji mobilnej Moje ING oraz systemu do zarządzania domowymi finansami. Kusząca jest też możliwość skorzystania z programu Moje rabaty, w ramach którego można skorzystać ze zniżek w różnych sklepach.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz