B2B-MAGAZYN.PL

Serwis informacyjny B2B dla firm

Polecane Technologie Telekomunikacja

Zwiększ zasięg swojej domowej sieci bezprzewodowej za pomocą urządzenia Linksys RE4100W

Sieć WiFi nie pokrywa zasięgiem całego Twojego domu? Sygnał staje się słabszy a połączenie jest często zrywane? To doskonała okazja, aby skorzystać z urządzenia Linksys RE4100W.

Najważniejsze funkcje w skrócie:

  • Do 700 m kwadratowych zasięgu
  • Technologia Cross-Band
  • Praca w dwóch pasmach jednocześnie (2,4 + 5 GHz)
  • Port Fast Ethernet

Łatwość konfiguracji
Jego konstrukcja pozwala na bezpośrednie podłączenie do gniazdka elektrycznego co znacznie zaoszczędzi miejsce. Urządzenie zaprojektowane zostało w taki sposób, aby z jego konfiguracją poradził sobie każdy użytkownik.
Technologia Linksys Spot Finder pomaga w znalezieniu odpowiedniego miejsca do umieszczenia RE4100W i działa na każdym tablecie lub smartfonie. Wystarczy wykonywać polecenia w aplikacji, aby uzyskać najlepszą jakość sygnału Wi-Fi.

Jakie są możliwości?
Urządzenie RE4100W pozwala na strumieniowanie materiałów video i granie w gry on-line bez zakłóceń dzięki wysokim prędkościom transferu, wynoszącym do N300 + N300 Mb/s. Dodatkowo, port Fast Ethernet pozwala na stworzenie solidnego połączenia z laptopem, komputerem stacjonarnym i każdym kompatybilnym urządzeniem.

RE-4100W rozszerza zasięg istniejącej sieci na obszarze prawie 700 m kwadratowych poprzez powtarzanie i przesyłanie dalej sygnału Wi-Fi z routera. Urządzenie obsługuje też technologię Crossband, która pozwala na otrzymywanie danych jednym pasmem i przesyłanie ich za pomocą drugiego, co skutkuje mniejszą liczbą utraconych pakietów.

Dodatkowe funkcje:
W 3 prostych krokach możesz sprawić, że Twój range extender połączy się z głośnikami i całą muzyczną kolekcją:

  1. podłącz głośniki stereo lub pojedynczy głośnik do urządzenia RE4100W;
  2. połącz się z siecią Wi-Fi, aby zsynchronizować swoje urządzenie mobilne z urządzeniem;
  3. strumieniuj muzykę ze swojego smartfona, tabletu lub komputera.