Inwestycje
Inwestycja 4 Wieże – od kwietnia nowy etap w sprzedaży

„Cztery Wieże” to największy kompleks mieszkalno – usługowy na Śląsku. Na wspólnej, trzykondygnacyjnej podstawie docelowo staną cztery niezależne piętnastopiętrowe budynki mieszkalne. Na parterze znajdzie się docelowo aż 6 500 m² powierzchni komercyjnej, z przeznaczeniem pod lokale handlowe, gastronomiczne, usługowe lub biura. W jednym z lokali w Wieży B powstanie nawet supermarket ogólnopolskiej sieci „Piotr i Paweł”. Na poziomie „-1”, „0” i „+1” przewidziano 640 miejsc postojowych. Pozostałe poziomy – od 2 do 15 piętra to już same mieszkania i apartamenty.

Activ Investment realizuje swoją inwestycję etapami. Pierwsza z Wież – Wieża A – jest już zamieszkała od 2014 r. Wieża B, obecnie jest wykańczana i zostanie oddana do użytku pod koniec bieżącego roku.

– Na 128 mieszkań zostało nam już tylko 26 wolnych lokali. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, stąd też decyzja o wprowadzeniu do oferty kolejnego etapu inwestycji właśnie teraz – zdradza Monika Wilk–Dzieciaszek, dyrektor sprzedaży w katowickim oddziale Activ Investment.

Od kwietnia rusza sprzedaż mieszkań w Wieży C.

– W Wieży C znajdą się 132 mieszkania o bardzo zróżnicowanych powierzchniach: od 19,85 m² do 100,73 m². Najwięcej jednak wybudowanych zostanie mieszkań, które cieszą się największym zainteresowaniem, czyli jedno i dwupokojowych – zdradza Monika Kudełko z działu marketingu Activ Investment.

Każde z mieszkań posiadać będzie balkon albo taras (największy z nich uzyska powierzchnię aż 121,5m2). Wszystkie balkony i tarasy są wliczone w cenę mieszkania, która wahać się będzie od 4500 zł do
4900 zł /m² – dodaje.

Podobnie jak w wcześniejszych Wieżach, wszystkie lokale wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością i ustawnością a także bardzo dobrym doświetleniem. Będzie można do nich dojechać cichobieżnymi windami, które sięgają aż do poziomu „-1” i „1”, gdzie usytuowane są miejsca postojowe.

Budowa Wieży C ruszy w lipcu 2015 r. i zakończy się w 2017 r.

Mieszkanie z widokiem na park

Duże powodzenie „Czterech Wież” łatwo wytłumaczyć: przystępne ceny (od 4500 zł/m²), wysoka jakość, ale przede wszystkim jej lokalizacja powoduje, że chętnych na zamieszkanie w tym miejscu nie brakuje. Po pierwsze infrastruktura – budynek położony jest na os. Tysiąclecia, jednym z najlepiej zagospodarowanych miejsc w Katowicach. Nie brakuje tu sklepów, punktów usługowych, restauracji, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia, aptek itd. Po drugie komunikacja – do centrum leżącą w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Chorzowską jedzie się maksymalnie 10 min, jeszcze szybciej dociera się do autostrady, a mieszkańcy w najbliższym sąsiedztwie mają do dyspozycji przystanki tramwajowe, autobusowe i postoje taksówek. Po trzecie otoczenie – z budynku „Cztery Wieże” rozciąga się z okien widok albo na „zielone płuca Katowic” czyli Park Śląski, albo (z drugiej strony) na równie zielone Załęże ze stawem Maroko.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz