Deweloperzy
Inwestycja 4 Wieże – od kwietnia nowy etap w sprzedaży

„Cztery Wieże” to największy kompleks mieszkalno – usługowy na Śląsku. Na wspólnej, trzykondygnacyjnej podstawie docelowo staną cztery niezależne piętnastopiętrowe budynki mieszkalne. Na parterze znajdzie się docelowo aż 6 500 m² powierzchni komercyjnej, z przeznaczeniem pod lokale handlowe, gastronomiczne, usługowe lub biura. W jednym z lokali w Wieży B powstanie nawet supermarket ogólnopolskiej sieci „Piotr i Paweł”. Na poziomie „-1”, „0” i „+1” przewidziano 640 miejsc postojowych. Pozostałe poziomy – od 2 do 15 piętra to już same mieszkania i apartamenty.

Activ Investment realizuje swoją inwestycję etapami. Pierwsza z Wież – Wieża A – jest już zamieszkała od 2014 r. Wieża B, obecnie jest wykańczana i zostanie oddana do użytku pod koniec bieżącego roku.

– Na 128 mieszkań zostało nam już tylko 26 wolnych lokali. Cieszą się one dużym zainteresowaniem, stąd też decyzja o wprowadzeniu do oferty kolejnego etapu inwestycji właśnie teraz – zdradza Monika Wilk–Dzieciaszek, dyrektor sprzedaży w katowickim oddziale Activ Investment.

Od kwietnia rusza sprzedaż mieszkań w Wieży C.

– W Wieży C znajdą się 132 mieszkania o bardzo zróżnicowanych powierzchniach: od 19,85 m² do 100,73 m². Najwięcej jednak wybudowanych zostanie mieszkań, które cieszą się największym zainteresowaniem, czyli jedno i dwupokojowych – zdradza Monika Kudełko z działu marketingu Activ Investment.

Każde z mieszkań posiadać będzie balkon albo taras (największy z nich uzyska powierzchnię aż 121,5m2). Wszystkie balkony i tarasy są wliczone w cenę mieszkania, która wahać się będzie od 4500 zł do
4900 zł /m² – dodaje.

Podobnie jak w wcześniejszych Wieżach, wszystkie lokale wyróżniają się doskonałą funkcjonalnością i ustawnością a także bardzo dobrym doświetleniem. Będzie można do nich dojechać cichobieżnymi windami, które sięgają aż do poziomu „-1” i „1”, gdzie usytuowane są miejsca postojowe.

Budowa Wieży C ruszy w lipcu 2015 r. i zakończy się w 2017 r.

Mieszkanie z widokiem na park

Duże powodzenie „Czterech Wież” łatwo wytłumaczyć: przystępne ceny (od 4500 zł/m²), wysoka jakość, ale przede wszystkim jej lokalizacja powoduje, że chętnych na zamieszkanie w tym miejscu nie brakuje. Po pierwsze infrastruktura – budynek położony jest na os. Tysiąclecia, jednym z najlepiej zagospodarowanych miejsc w Katowicach. Nie brakuje tu sklepów, punktów usługowych, restauracji, szkół, przedszkoli, ośrodków zdrowia, aptek itd. Po drugie komunikacja – do centrum leżącą w bezpośrednim sąsiedztwie ul. Chorzowską jedzie się maksymalnie 10 min, jeszcze szybciej dociera się do autostrady, a mieszkańcy w najbliższym sąsiedztwie mają do dyspozycji przystanki tramwajowe, autobusowe i postoje taksówek. Po trzecie otoczenie – z budynku „Cztery Wieże” rozciąga się z okien widok albo na „zielone płuca Katowic” czyli Park Śląski, albo (z drugiej strony) na równie zielone Załęże ze stawem Maroko.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *