Inne
Komu zlecić drukowanie katalogów ofertowych?

Drukowanie katalogów to zadanie, z którym musi się zmierzyć prawie każda firma oferująca usługi lub sprzedająca produkty. Katalogi to jedne z najwygodniejszych nośników reklamy, ponieważ pozwalają na zaprezentowanie marki w całej jej okazałości. Tworząc katalog reklamowy, możemy skupić się nie tylko na najważniejszych cechach naszej firmy, ale również na wartościach, którymi się kierujemy. Powierzchnia katalogu reklamowego jest na tyle duża, że pozwala na zamieszczenie nie tylko głównych informacji, ale również szczegółowych danych.

Jak wykorzystać katalog reklamowy w codziennej pracy?

Zlecając drukarni druk ulotek, zazwyczaj od razu wiemy, do czego je wykorzystamy. Trochę inaczej jest z katalogami. Broszury reklamowe mogą przecież pełnić funkcję bardziej rozbudowanej ulotki, którą wręczamy najważniejszym klientom, lub wręcz przeciwnie. Możemy zachować je do własnego użytku, posługując się nimi podczas przeprowadzania rozmów i negocjacji z przyszłymi klientami. Pokazując im naszą ofertę na papierze, graficznie, jesteśmy w stanie lepiej zaprezentować nasze produkty i usługi. Możemy pochwalić się przykładowymi realizacjami lub konkretną ofertą produktową. Katalogi reklamowe to doskonały sposób na to, by „wynieść” naszą firmę do klienta, czyli niemalże pokazać mu to, co robimy, nawet wtedy, gdy rozmawiamy poza siedzibą firmy.

Gdzie zamówić broszury reklamowe?

Druk katalogów reklamowych to jedno z najważniejszych działań marketingowych firmy, więc wybór odpowiedniej drukarni nie powinien być przypadkowy. Warto postawić na takie miejsca, które mają doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu tego typu produktów. Szczególnie wartościowe pod tym względem są nowoczesnego drukarnie cyfrowe (np. JKB Print), które każdego miesiąca wykonują nawet setki takich zamówień. Sprawdź ofertę druku katalogów przez drukarnie JKB Print.

Przed złożeniem zamówienia warto zastanowić się nie tylko nad tym, jakie informacje będą zawarte w broszurze, ale również nad tym, jak ona będzie wyglądać. Czy wolimy papier powlekany czy offsetowy? Czy chcemy zrobić zewnętrzną okładkę, ile stron będzie miał jeden katalog i jaką wielkość? To wszystko wpływa na końcowy efekt, a także na komfort użytkowania.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz