Polecane
Smartfon to nie wszystko

Większość z nas od dawna korzysta ze smartfonów. Na przestrzeni lat stały się one naszymi osobistymi asystentami i towarzyszami codziennych sprawunków. Minęły te czasy kiedy telefon służył tylko do dzwonienia czy SMS-owania. Dziś jest on naszym: budzikiem, trenerem, notatnikiem, gazetą, ipodem czy portfelem. Czasem jednak dobrze wesprzeć swojego towarzysza odpowiednimi akcesoriami. Które z nich są najprzydatniejsze?

Power bank

Bez wątpienia jest to „must have” każdego aktywnego użytkownika telefonu. Mimo, że ciężko dziś znaleźć miejsce, gdzie nie będziemy mogli podładować telefonu, to warto wiedzieć, że podpinanie się do prądu w publicznych miejscach może łączyć się z ryzykiem zawirusowania sprzętu, a co za tym idzie uszkodzeniem, utratą lub co gorsza wykradzeniem danych. Kompaktowy power bank zapewni nam bezpieczeństwo energetyczne w podróży.

Paski

Coraz częściej korzystamy nie tylko z telefonów, ale również z inteligentnej odzieży. Prawdziwym hitem sprzedażowym okazał się Apple Watch. Musimy jednak pamiętać, że zegarek to przede wszystkim biżuteria – musi dobrze wyglądać. Na szczęście paski apple watch są dostępne w różnych wzorach i kolorach. Często różni się również materiał wykonania, dzięki czemu łatwiej nam dopasować inteligentny zegarek do naszego stylu.

Uchwyty samochodowe

Jako, że nasze drogi są w coraz lepszym stanie, coraz częściej decydujemy się na podróż samochodem. Każdy wie, jak kłopotliwe bywa szukanie w korku dzwoniącego telefonu, który zsunął się z fotela pasażera. Dobrze dopasowany uchwyt samochodowym zapewnia komfort z użytkowania systemu głośnomówiącego oraz nawigacji samochodowej.

Ładowarki samochodowe

Jeżeli decydujemy się na długą podróż z aktywnym wykorzystaniem smartfona podczas jazdy, warto również się zaopatrzyć w ładowarkę samochodową. Nawigacja GPS, połączenie Bluetooth między autem a telefonem czy rozmowy na głośniku potrafią błyskawicznie wykorzystać moc baterii w naszym urządzeniu. Ładowarka samochodowa pozwala cieszyć się drogą bez zastanawiania się nad stanem baterii naszego telefonu czy naszej nawigacji.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz