Inne
Strona www lekarza – co powinna zawierać?

O tym, że warto zakładać stronę internetową świadczy chociażby fakt, że bardzo duża ilość pacjentów poszukuje lekarzy właśnie w internecie. Jeśli zdecydujemy się już na stworzenie strony, warto wiedzieć, co powinno się na niej znaleźć.

Oferta

Niezależnie od tego czy prowadzimy witrynę jako lekarz, czy w imieniu całej placówki medycznej, podstawową rzeczą, jaka powinna znaleźć się na stronie, jest oferta. Pacjenci wchodzący na stronę chcą wiedzieć, jakie zabiegi wykonują lekarze czy jakie są ich ceny. Jeśli trudno nam określić cenę danego zabiegu, możemy napisać cenę minimalną i maksymalną, której może się spodziewać pacjent.

Kontakt

Adresy, telefony, maile – to najważniejsze informacje kontaktowe, których potrzebują nasi pacjenci. Warto też zamieścić na stronie specjalny formularz kontaktowy czy nawet opcję czatu.  To drugie rozwiązanie nie sprawdzi się jednak, jeśli wiemy, że rzadko jesteśmy przy komputerze i nie mamy możliwości odpisywania na bieżąco.

Popularnym elementem, będącym dodatkowym ułatwieniem dla pacjentów jest możliwość rejestracji wizyty na stronie. Pacjenci znani są z tego, że nie cierpią czekać w długich kolejkach przy rejestracji. Taka możliwość będzie więc jak najbardziej na plus.

Dobrym pomysłem jest też połączenie strony z fanpagem na Facebooku. O tym, dlaczego warto założyć taki fanpage, przeczytacie na stronie: http://nowoczesnylekarz.pl/fanpage-placowki-medycznej-dlaczego-warto/.

Sylwetka lekarza

Prócz podstawowych danych lekarza, takich jak imię, nazwisko i specjalizacja, warto zamieścić także informacje o ukończonych szkołach i kursach. Możemy też pochwalić się dyplomami czy zdjęciami z konferencji naukowych.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz