Inne
Tanie przesyłki – 5 powodów, żeby wybrać Inpost!

Tanie przesyłki to coś, czego szukasz? Sprawdź ofertę Inpost! Ten bezwątpienia największy, niezależny operator pocztowy w Polsce ma wiele do zaoferowania klientom, niezależnie od tego, czy wysyłają często czy wręcz przeciwnie. Tanie przesyłki, paczkomaty, dedykowana aplikacja mobilna i szereg promocji to tylko kilka zalet wyboru tego operatora. Poznaj 5 powodów, dla których warto zdecydować się na Inpost!

1. Niskie ceny

Inpost proponuje jedną z najtańszych ofert przesyłek kurierskich – dlatego jest jedynym z najpopularniejszych operatorów pocztowych w Polsce. Ponadto, dzięki Klubowi Paczuchy, do którego może dołączyć każdy, otrzymujemy stale różnego rodzaju zniżki i promocje, jeszcze bardziej obniżające ceny za przesyłki krajowe i zagraniczne.

2. Paczkomaty

Paczkomaty to rewolucja Inpostu – korzysta z tej możliwości chętnie coraz większa liczba osób. 1800 maszyn w 428 miastach Polski, tania wysyłka (10,99 zł) do maksymalnie 25 kilogramów to wygoda i oszczędność, którą doceniają klienci tego operatora.

3. Oferta dla biznesu

Inpost posiada rozbudowaną ofertę dla klienta biznesowego. Zintegrowana usługa, łącząca w sobie kuriera, paczkomaty i listy, ma wiele do zaoferowania firmom – m.in. usługę bezpłatnych zwrotów dla sklepów internetowych, priorytetowe przesyłki, obsługę korespondencji, wysyłki zagraniczne czy wsparcie dla Allegro. Warto sprawdzić, co Inpost może zrobić dla Twojej firmy. Postaw na tanie przesyłki!

https://inpost.pl/pl/oferta-dla-biznesu/przesylki/paczkomaty

4. Coś dla allegrowiczów

Dzięki współpracy z Inpost i Allegro powstały nowe rozwiązania, dedykowane dla klientów i sprzedawców korzystających z tej platformy. Darmowy zwrot towarów, paczkomaty Allegro i tanie listy polecone to propozycja operatora kurierskiego dla klientów Allegro.

5. Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Inpostu to możliwość bieżącej obserwacji statusu przesyłki, wprost z Twojego telefonu komórkowego. Dzięki niej nie tylko wiesz, na jakim etapie są paczki wysłane przez Ciebie, ale i gdzie znajduje się przesyłka, na którą czekasz. Przydatna funkcja dla często osób często zamawiających w sklepach internetowych, jak i dla biznesu.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz