Technologie
Nowe komputery dla graczy od Komputronik

Komputronik wprowadził do swojej oferty dwa nowe modele stacjonarnych komputerów gamingowych marki własnej Sensilo. Modele SX-600 oraz IH-70 Nvidia limited edition zostały wyposażone w karty GeForce GTX 960, płyty główne MSI Military Class 4 oraz wydajne procesory firmy Intel. Do każdego komputera dołączana jest jedna z najnowszych gier, wśród których znajdują się takie tytuły jak Far Cry 4 czy Assassin’s Creed Unity.

Oba modele marki Sensilo zostały wyposażone w karty GeForce GTX 960, umożliwiające komfortową rozgrywkę w najnowszych grach, oraz sterowniki graficzne NVIDIA z oprogramowaniem GeForce Experience™. Rozwiązanie optymalizuje ustawienia zainstalowanych gier na podstawie konfiguracji komputera oraz informacji zgromadzonych w centrum danych NVIDIA, gwarantując maksymalną jakość obrazu przy jednocześnie doskonałej płynności jego wyświetlania w trakcie rozgrywki. Nowe modele dla graczy w ofercie Komputronik wyróżniają się ponadto płytą główną MSI Military Class 4, która jest obecnie synonimem jakości i stabilności, pamięcią Kingston HyperX o wysokiej wydajności oraz zasilaczem Corsair zapewniającym niskie zużycie energii elektrycznej.

Sensilo IH-70 Nvidia limited edition jest dostępny w dwóch wersjach – z procesorem Intel® Core™ i5-4460, 8 GB pamięci RAM oraz cichym i energooszczędnym dyskiem twardym o pojemności 2 TB lub z procesorem Intel® Core™ i5-4690, 8 GB pamięci RAM oraz dwoma dyskami o pojemności 120 GB (dysk SSD) i 2 TB. Całość zamknięta jest w eleganckiej obudowie BitFenix Phantom, która pozwala na umieszczenie dwóch długich kart graficznych, wysokiego radiatora CPU a nawet zastosowania małego chłodzenia wodnego. Pełna zgodność ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, tj. Windows XP, Vista, 7 i 8 sprawia, że komputer Sensilo IH-70 będzie łatwy do skonfigurowania po zakupie i zagwarantuje długoletnie wsparcie dla aplikacji oraz gier.

Sensilo SX-600 to z kolei oficjalny komputer Komputronik CITY CHAMPIONSHIP, e-sportowych rozgrywek, w których zespoły rywalizują w najpopularniejszych grach, w tym Counter-Strike: Global Offensive oraz FIFA14. Model dostępny jest w czterech wersjach – z procesorem Intel® Core™ i5-4690, 12 GB pamięci RAM oraz dwoma dyskami o pojemności 120 GB (SSD) i 2 TB, z procesorem Intel® Core™ i7-4790K z 16 GB pamięci RAM, dyskiem SSD o pojemności 240 GB oraz 2 TB dyskiem HDD, z procesorem Intel® Core™ i5-4690, 8 GB pamięci RAM, dyskiem SSD o pojemności 120 GB i 1 TB dyskiem HDD oraz z procesorem Intel® Core™ i7-4790, 12 GB pamięci RAM, dyskiem SSD o pojemności 120 GB i 1 TB dyskiem HDD. Wszystkie podzespoły zostały umieszczone w wyciszonej obudowie Corsair Carbide 330R, dedykowanej użytkownikom, dla których najważniejsza jest cisza i wydajność. Wszystkie komputery wyposażone są w napęd DVD, oprogramowanie Microsoft Office w wersji testowej oraz najnowszy system operacyjny Microsoft Windows 8.

Markę Sensilo rozwijamy od 8 lat, oferując obecnie ponad 150 modeli. Komputronik posiada obszerny know-how w dziedzinie technologii i dlatego wraz najlepszymi producentami sprzętu gamingowego postanowiliśmy wykorzystać ten potencjał do stworzenia bardzo wydajnych i funkcjonalnych komputerów stacjonarnych. Oprócz rosnącej w siłę społeczności graczy, urządzenia spod znaku Sensilo są też popularne w szkołach i instytucjach – mówi Joanna Tobiszowska, Dyrektor Działu Marketingu Komputronik S.A.

W sieci Komputronik komputery Sensilo dostępne są w zestawie z najnowszymi grami, wśród których można znaleźć m.in. Far Cry 4, Thief, Watch Dogs czy Assassin’s Creed Unity.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *