Technologie
Nowe komputery dla graczy od Komputronik

Komputronik wprowadził do swojej oferty dwa nowe modele stacjonarnych komputerów gamingowych marki własnej Sensilo. Modele SX-600 oraz IH-70 Nvidia limited edition zostały wyposażone w karty GeForce GTX 960, płyty główne MSI Military Class 4 oraz wydajne procesory firmy Intel. Do każdego komputera dołączana jest jedna z najnowszych gier, wśród których znajdują się takie tytuły jak Far Cry 4 czy Assassin’s Creed Unity.

Oba modele marki Sensilo zostały wyposażone w karty GeForce GTX 960, umożliwiające komfortową rozgrywkę w najnowszych grach, oraz sterowniki graficzne NVIDIA z oprogramowaniem GeForce Experience™. Rozwiązanie optymalizuje ustawienia zainstalowanych gier na podstawie konfiguracji komputera oraz informacji zgromadzonych w centrum danych NVIDIA, gwarantując maksymalną jakość obrazu przy jednocześnie doskonałej płynności jego wyświetlania w trakcie rozgrywki. Nowe modele dla graczy w ofercie Komputronik wyróżniają się ponadto płytą główną MSI Military Class 4, która jest obecnie synonimem jakości i stabilności, pamięcią Kingston HyperX o wysokiej wydajności oraz zasilaczem Corsair zapewniającym niskie zużycie energii elektrycznej.

Sensilo IH-70 Nvidia limited edition jest dostępny w dwóch wersjach – z procesorem Intel® Core™ i5-4460, 8 GB pamięci RAM oraz cichym i energooszczędnym dyskiem twardym o pojemności 2 TB lub z procesorem Intel® Core™ i5-4690, 8 GB pamięci RAM oraz dwoma dyskami o pojemności 120 GB (dysk SSD) i 2 TB. Całość zamknięta jest w eleganckiej obudowie BitFenix Phantom, która pozwala na umieszczenie dwóch długich kart graficznych, wysokiego radiatora CPU a nawet zastosowania małego chłodzenia wodnego. Pełna zgodność ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, tj. Windows XP, Vista, 7 i 8 sprawia, że komputer Sensilo IH-70 będzie łatwy do skonfigurowania po zakupie i zagwarantuje długoletnie wsparcie dla aplikacji oraz gier.

Sensilo SX-600 to z kolei oficjalny komputer Komputronik CITY CHAMPIONSHIP, e-sportowych rozgrywek, w których zespoły rywalizują w najpopularniejszych grach, w tym Counter-Strike: Global Offensive oraz FIFA14. Model dostępny jest w czterech wersjach – z procesorem Intel® Core™ i5-4690, 12 GB pamięci RAM oraz dwoma dyskami o pojemności 120 GB (SSD) i 2 TB, z procesorem Intel® Core™ i7-4790K z 16 GB pamięci RAM, dyskiem SSD o pojemności 240 GB oraz 2 TB dyskiem HDD, z procesorem Intel® Core™ i5-4690, 8 GB pamięci RAM, dyskiem SSD o pojemności 120 GB i 1 TB dyskiem HDD oraz z procesorem Intel® Core™ i7-4790, 12 GB pamięci RAM, dyskiem SSD o pojemności 120 GB i 1 TB dyskiem HDD. Wszystkie podzespoły zostały umieszczone w wyciszonej obudowie Corsair Carbide 330R, dedykowanej użytkownikom, dla których najważniejsza jest cisza i wydajność. Wszystkie komputery wyposażone są w napęd DVD, oprogramowanie Microsoft Office w wersji testowej oraz najnowszy system operacyjny Microsoft Windows 8.

Markę Sensilo rozwijamy od 8 lat, oferując obecnie ponad 150 modeli. Komputronik posiada obszerny know-how w dziedzinie technologii i dlatego wraz najlepszymi producentami sprzętu gamingowego postanowiliśmy wykorzystać ten potencjał do stworzenia bardzo wydajnych i funkcjonalnych komputerów stacjonarnych. Oprócz rosnącej w siłę społeczności graczy, urządzenia spod znaku Sensilo są też popularne w szkołach i instytucjach – mówi Joanna Tobiszowska, Dyrektor Działu Marketingu Komputronik S.A.

W sieci Komputronik komputery Sensilo dostępne są w zestawie z najnowszymi grami, wśród których można znaleźć m.in. Far Cry 4, Thief, Watch Dogs czy Assassin’s Creed Unity.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz