Technologie
Akcesoria solarne Goal Zero w ofercie sklepu ROTERO

Wielu pasjonatów podróży uwielbia odkrywać nowe zakątki świata niezależnie od pory roku. Podstawą udanej eskapady jest odpowiednie wyposażenie, dlatego też firma ROTERO postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających podróżników. Oferta sklepu internetowego ROTERO została poszerzona o produkty marki Goal Zero, czyli o przenośne systemy zasilane energią słoneczną.

Goal Zero jest największym na świecie producentem przenośnych paneli słonecznych. Jest to amerykańska marka wiodących na rynku zestawów solarnych, power bank’ów, paneli słonecznych oraz akcesoriów solarnych. Produkty zostały zaprojektowane w taki sposób, aby mogły ze sobą w każdej chwili współpracować. Przenośne systemy zasilania energią słoneczną umożliwią ładowanie urządzeń zasilanych przez USB oraz prądem stałym lub zmiennym w dowolnym miejscu i w dowolnym czasie. Stanowią doskonałe połączenie mobilności, mocy oraz łatwości obsługi. Goal Zero wyposaża ludzi, którzy docierają do najdalszych zakątków świata, w najbardziej innowacyjne na rynku produkty przenośne służące do zasilania energią słoneczną.

W sklepie internetowym firmy ROTERO można znaleźć takie produkty, jak power banki, przenośne oświetlenie solarne, latarki, przenośne głośniki zasilane energią słoneczną, turystyczne panele fotowoltaiczne, konwertery mocy czy kontrolery ładowania oraz inne akcesoria, wykorzystujące energię słoneczną wraz z urządzeniami zasilanymi przez USB.

Przenośne panele słoneczne z serii NOMAD i BOULDER – wyprodukowaną przez nie energię można przechowywać w przenośnej ładowarce. Sprawdzają się w sytuacjach, kiedy jest mało miejsca i liczy się każde kilka gramów, ponieważ są małe, lekkie, składane, posiadają miękki futerał, aby transport był prosty i wygodny. Panele można bardzo łatwo ze sobą łączyć, co pozwala na redukcję czasu ładowania o połowę.

Power Bank FLIP, SHERPA, VENTURE, SWITCH – przenośne źródła ładowania dla telefonu, tabletu czy laptopa, które dzięki swojej niewielkiej wadze można łatwo spakować do plecaka lub walizki.

Przenośne, wodoodporne głośniki solarne RockOut – to wzmocniony dźwięk i niewielki rozmiar. Idealne na wycieczki lub improwizowane imprezy taneczne. Przez ponad 10 godzin mogą odtwarzać utwory z MP3, smartfona lub laptopa. Kompatybilne z każdym urządzeniem, które posiada gniazdo wyjścia audio lub funkcję Bluetooth.

Lampki wiszące, stojące, latarki z funkcją Power Bank – czyli różne opcje świecenia na każdą sytuację. Na obozie, na plaży czy w ogrodzie – zapewniają oświetlenie, a także dają możliwość naładowania dodatkowych urządzeń elektronicznych.

Produkty Goal Zero cieszą się zainteresowaniem nie tylko osób, które wybierają się na wyprawę z plecakiem w góry. Doskonale sprawdzają się także w domu, ogrodzie lub podczas podróży służbowej, gdzie nie zawsze istnieje możliwość szybkiego naładowania sprzętów elektronicznych.

Nowe produkty oferowane przez ROTERO to połączenie funkcjonalności i wygody. Są poręczne i lekkie, a dodatkowo są przyjazne dla środowiska. To przydatne osobiste gadżety, które sprawdzą się także jako prezent dla osób ceniących aktywność i mobilność.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz