Inwestycje
Nowa inwestycja Wawel Service na Białoprądnickiej

Na krakowskim Prądniku Białym już niedługo ruszy nowa inwestycja znanego małopolskiego dewelopera – Wawel Service. Dzielnica położona nad rzeką Prądnik od zawsze przyciągała mieszkańców swoją atrakcyjnością. Do dziś chętnie osiedlają się w niej kolejne pokolenia, co przyczynia się do jej konsekwentnego rozwoju. W potencjał dzielnicy postanowił zainwestować deweloper doświadczony na krakowskim rynku mieszkaniowym, który prace budowlane rozpocznie już w I kwartale 2016. Projekt „Białoprądnicka” to 115 mieszkań o metrażach od 27 do 81 m2, a ceny mieszkań rozpoczynają się już od 5247 zł za m2. Termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2017 roku.

Inwestycja „Białoprądnicka” będzie się składać z dwóch wielorodzinnych budynków mieszkalnych, a każdy z nich będą posiadać sześć kondygnacji naziemnych oraz garaż podziemny. Wszystkie mieszkania powyżej parteru będą także miały przestronne balkony, a mieszkania na parterze wyjścia do zielonych ogródków. W budynku „A” zaprojektowano 67 mieszkań 1-;2-;3-; i 4-pokojowych, a w kondygnacji podziemnej 48 miejsc postojowych, 30 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia techniczne budynku. Z kolei na każdej kondygnacji naziemnej w budynku „B” zaprojektowano po 8 lokali mieszkalnych – łącznie 48 w całym budynku. Będą to mieszkania 2-;3-; i 4-pokojowe. W kondygnacji podziemnej pod budynkiem „B” znajdzie się 21-stanowiskowy garaż, 12 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia techniczne.

„W naszych inwestycjach zawsze staramy się odpowiadać na aktualne potrzeby naszych potencjalnych klientów, a co za tym idzie także wyróżniać je na tle konkurencji. W tym projekcie położyliśmy szczególny nacisk na stworzenie kameralnego, a zarazem nowoczesnego kompleksu, który przyciągnie zarówno młodych, usamodzielniających się ludzi, jak i już ustatkowane, poszukujące spokoju rodziny. W Prądniku Białym każdy znajdzie coś dla siebie. To bardzo dobrze rozwinięta, tętniąca życiem dzielnica, która oferuje swoim mieszkańcom szeroki wachlarz możliwości. Znajduje się w niej aż 20 ogródków jordanowskich, liczne parki, ale także pawilony handlowo-usługowe oraz prężnie działające Centrum Kultury Dworek Białoprądnicki” – komentuje Adrian Potoczek, Dyrektor Sprzedaży z Wawel Service.

Nowa inwestycja Wawel Service powstanie w jednej z ciekawszych dzielnic stolicy Małopolski. Planowana nieruchomość „Białoprądnicka” pojawi się w samym sercu Prądnika Białego, tuż obok popularnego Parku Tadeusza Kościuszki. Według miejscowej tradycji miał w nim wypoczywać sam Naczelnik, po czym wyruszyć pod Racławice. Obecnie Park jest nie tylko obiektem historycznym, ale i zielonymi płucami dzielnicy. Na atrakcyjność „Białoprądnickiej” wpłynie z pewnością także doskonała lokalizacja obiektu. Zapewni ona swoim przyszłym lokatorom nie tylko szybki dojazd do centrum miasta i lotniska, ale i dostęp do pełnej infrastruktury (przedszkola, szkoły, parafie, Krakowski Szpital im. Jana Pawła II). Oddalenie nieruchomości od drogi o dużym natężeniu ruchu, dodatkowo zapewni mieszkańcom komfortowy wypoczynek od zgiełku miasta.

„Dodatkowym atutem projektu jest zaadresowanie go do osób niepełnosprawnych. „Białoprądnicka” wyposażona będzie w specjalne, nowoczesne windy, które przeznaczone są nie tylko dla ludzi z dysfunkcjami, ale także do przewozu osób na noszach. Z kolei w garażach zaprojektowano miejsca postojowe dedykowane osobom niepełnosprawnym, w szczególności tym poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Z naszego punktu widzenia to aspekty, które istotnie ułatwiają życie nie tylko samym mieszkańcom inwestycji, ale także i odwiedzającym ich gościom” – dodaje Adrian Potoczek, Dyrektor Sprzedaży z Wawel Service.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz