Finanse
Fortress Invest rozbudowuje Centrum Biurowe TETRIS

W usługowym sercu Katowic, w sąsiedztwie Centrum Handlowego Dąbrówka i Parku Handlowego Rawa, dobiega końca II etap rozbudowy Centrum Biurowego TETRIS – należącego do spółki Fortress Invest. To kompleks budynków biurowo-usługowych dedykowanych firmom głównie z branży BPO i IT.

Po udanej komercjalizacji i sprzedaży projektu Porcelanowa 19, inwestor i deweloper Fortress Invest Sp. z o.o. znów dostarcza na śląski rynek ergonomiczne i reprezentacyjne powierzchnie biurowe.

– Wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom Klientów, proponując komfortowe i funkcjonalne powierzchnie biurowe w doskonałej lokalizacji. Przyjęliśmy założenie, w którym rozwiązania budowlane i techniczne, pozwalają na wykorzystanie opcji fit-out, czyli elastycznego dostosowania układu powierzchni i instalacji na etapie inwestycji i projektu, by przekazać Klientowi do użytkowania biuro w pełni odpowiadające jego potrzebom. – podkreśla Zbigniew Dreja, Członek Zarządu Fortress Invest Sp. z o.o. w Katowicach.

W ramach II etapu projektu TETRIS, przygotowano do dyspozycji Klientów łącznie 3 600 m2 powierzchni biurowej, którą można elastycznie podzielić na trzystumetrowe niezależne moduły. Inwestor proponuje Klientom możliwość indywidualnego dopasowania układu oraz aranżacji biur. To duże udogodnienie dla najbardziej wymagających. Nowe powierzchnie biurowe będą dostępne z początkiem 2016 r.

Centrum Biurowe TETRIS przy ul. Roździeńskiego 188 c w Katowicach z uwagi na atuty w postaci lokalizacji, wysokiego standardu powierzchni oraz funkcji wspierających pracowników, powinno przyciągnąć najemców z sektorów: IT, administracji, BPO, a także firm prawniczych oraz finansowych.

W ramach projektu wykorzystywane są rozwiązania ekologiczne i energooszczędne, ograniczając tym samym negatywne oddziaływanie na środowisko. Architektura kompleksu jest dostosowana dla osób niepełnosprawnych. TETRIS wyróżnia także dostępność miejsc parkingowych (własny parking na 200 pojazdów), duży udział zieleni wokół i bardzo dobra komunikacja, z dostępem do publicznych środków transportu i bezkolizyjnym dojazdem do głównych szlaków komunikacyjnych miasta. Obecność Centrum Biurowego TETRIS na biurowej mapie Katowic bardzo dobrze wpisuje się w strategię stolicy województwa, podkreślając wzmocnienie atrakcyjności inwestycyjnej, rozwój i współpracę firm.

Projekt Centrum Biurowe TETRIS realizowany jest przez Fortress Invest Sp. z o.o., obok kompleksu biurowców przy Al. Mireckiego 22 w Sosnowcu oraz Centrum Biurowego przy ul. Dąbrowskiego 22 w Katowicach. Spółka specjalizuje się i rozwija portfel nieruchomości komercyjnych na Śląsku, szczególnie rewitalizacji projektów biurowych dedykowanych nowoczesnym usługom biznesowym.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz