Gospodarka
UPS EVER SINLINE RT “Produktem Roku 2015” wg IT w Administracji

Polski UPS EVER Sinline RT XL firmy EVER, przeznaczony do zabezpieczenia serwerów i infrastruktury IT został laureatem plebiscytu „Produkt Roku 2015” zorganizowanego przez redakcję IT w Administracji. Redakcja wraz z czytelnikami wytypowała 21 najlepszych produktów i rozwiązań IT wykorzystywanych w codziennej pracy w jednostkach sektora publicznego.

Produkt Roku IT w Administracji to prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są najlepsze produkty IT wykorzystywane w e-administracji oraz informatyzacji jednostek sektora publicznego. Najlepsze rozwiązania wybierane są według siedmiu kategorii tj.: serwery, komputery i tablety, monitory i wyświetlacze, urządzenia sieciowe, bezpieczeństwo – sprzęt, bezpieczeństwo – oprogramowanie oraz urządzenia biurowe.

UPS Sinline RT XL – tegoroczna nowość w ofercie firmy EVER – zajął III miejsce w kategorii bezpieczeństwo – sprzęt. Ta nowoczesna seria UPS przeznaczona jest do zabezpieczania zasilania serwerów, sprzętu sieciowego, urządzeń archiwizujących dane oraz stacji roboczych. Jury złożone z czytelników miesięcznika oraz grona ekspertów doceniło szereg zalet UPS EVER Sinline RT XL, które mają istotny wpływ na bezpieczeństwo krytycznych elementów informatycznych w nowoczesnych obiektach sektora publicznego.

Wśród zalet wyróżnionego urządzenia UPS opracowanego i produkowanego przez polskiego producenta, znajdują się między innymi współczynnik mocy na poziomie PF=1 (moc czynna równa się mocy pozornej), standardowo zintegrowany w urządzeniach interfejs sieciowy z możliwością monitorowania parametrów pracy UPS-a za pomocą protokołu SNMP oraz przeglądarki www, a także możliwość uzyskania dodatkowych funkcjonalności za pośrednictwem opcjonalnych kart rozszerzeń.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz