Technologie
Intensywne prace trwają – portal marketingowy Cocreate

Prace nad platformą Cocreate są w toku – przed nami testy, ostatnie szlify i będziemy mogli w końcu oddać ją w ręce użytkowników. To dla nas bardzo ważny etap prac. Chcemy, aby nasze założenia w pełni znalazły odzwierciedlenie w gotowym produkcie.

Cocreate to platforma marketingowa skierowana zarówno do Klientów jak i Wykonawców. Nie ma znaczenia, jaki posiadasz poziom doświadczenia w realizacji działań marketingowych – Cocreate pomoże Ci bezpiecznie przejść przez cały proces od momentu utworzenia strategii, poprzez wygenerowanie zamówienia skierowanego do Wykonawcy, po realizację zlecenia za pośrednictwem miejsca pracy zdalnej. Proces realizacji zlecenia marketingowego może być łatwy i przyjemny.

Wykonawcy znajdą tutaj możliwość rozwinięcia swoich umiejętności poprzez zdobycie wielu nowych, ciekawych zleceń. Wystarczy rejestracja na platformie i można działać budując swój profil i brać udział w przetargach na zlecenia.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Poza responsywnym interfejsem, udostępnimy również aplikacje mobilne na 3 najpopularniejsze systemy (Android, iOs oraz Windows Phone). Praca w Cocreate nie będzie więc miała żadnych ograniczeń.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz