Technologie
Japońska technologia wysokich osiągów – opony YOKOHAMA na Inter Cars 2015

Jakość opon i zastosowane w produkcji rozwiązania muszą dziś spełniać najwyższe wymagania kierowców, zarówno pod względem bezpieczeństwa i komfortu, jak i efektywności paliwowej. Podczas targów Inter Cars, odbywających się w dniach 18 − 20 września 2015 r. w Warszawie, japońska marka YOKOHAMA zaprezentuje najnowsze modele ogumienia, których precyzyjna konstrukcja i innowacyjne technologie zapewniają przyczepność w każdych warunkach, wytrzymałość i efektywne zużycie paliwa.

Nadchodzące targi Inter Cars 2015 to zakrojone na szeroką skalę wydarzenie motoryzacyjne, z udziałem najlepszych producentów wyposażenia samochodowego, części zamiennych, narzędzi i urządzeń warsztatowych. Podczas tegorocznej edycji YOKOHAMA, producent opon premium, zaprezentuje najlepsze ogumienie polecane na sezon zimowy, zapewniające bardzo dobrą sterowalność na śniegu i doskonałe hamowanie na ośnieżonej i mokrej nawierzchni. Wśród wybranych modeli – najnowszy model opony zimowej – W.drive V905 – dedykowany średnim i dużym autom osobowym i pojazdom typu SUV, a także opona osobowa W.drive V903 − przeznaczona do średnich i mniejszych aut.

Na stoisku prezentowane będą również opony letnie do samochodów osobowych, użytkowych i dostawczych. Nie zabraknie ogumienia z flagowej serii ADVAN – dla aut o podwyższonych osiągach, a także popularnej serii GEOLANDAR – dedykowanej SUV-om i pojazdom z napędem 4×4. YOKOHAMA przedstawi tegoroczną nowość letnią – oponę BluEarth-A AE50, o wysokich parametrach bezpieczeństwa – klasa A dla większości rozmiarów. Model wykonano z zastosowaniem innowacyjnej technologii, uwzględniającej wymagania środowiskowe i potrzeby kierowców, takie jak mniejsze zużycie paliwa i niższy poziom hałasu.

Poznaj BluEarth – japońską koncepcję opony przyszłości
Na stoisku przez cały czas dostępni będą eksperci marki, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące parametrów, eksploatacji, wymiany opon. O innowacyjnych rozwiązaniach, tworzonych przez japońskich inżynierów, opowie Artur Posłuszny z ITR CEE, będącej autoryzowanym dystrybutorem marki na polskim rynku. Prezentacja pt. „Technologia BluEarth w oponach YOKOHAMA” odbędzie się w sobotę 19 września o godzinie 13:00, w sali nr 3. Wstęp wolny.

Tegoroczna edycja Inter Cars odbywać się będzie od piątku 18 września – do niedzieli 20 września, w godzinach 9.00-16.00 na Błoniach Stadionu PGE Narodowego, przy Al. Ks. J. Poniatowskiego 1 w Warszawie. Stoisko marki YOKOHAMA ma numer 324 i jest częścią „Projektu koło”, zlokalizowanego w hali C.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz