Technologie
Mobilna drukarka Leitz Icon – idealny pomocnik w każdym biurze, magazynie czy domu

Identyfikatory i wszelkiego rodzaju etykiety (samoprzylepne lub nie) z nadrukowanym logo, dowolną grafiką czy zdjęciem a także strzałki kierunkowe, taśmy blokujące dostęp i wiele innych – to tylko niektóre możliwości drukarki mobilnej Leitz Icon. Wszystko co jest nam potrzebne wydrukujemy nią błyskawicznie i w każdym miejscu. W pełni mobilne urządzenie idealnie nadaje się do pracy „w terenie”: zmieści się do torby na laptopa czy torebki, a steruje się nim m.in. za pomocą smartfona.

Jedno urządzenie – wiele zastosowań
Konieczność natychmiastowej zmiany etykiet w magazynie, przeklejenie kodów kreskowych, przepakowanie i nowe oznaczenie paczek, przeniesienie materiałów z jednego miejsca w inne czy po prostu wydrukowanie tysięcy etykiet w szybkim czasie na – warto być przygotowanym na każdą ewentualność.

Idealnym sprzymierzeńcem pracy w „wymagających warunkach” jest nowa drukarka Leitz Icon. Z jej pomocą wydrukujemy wszystko co może być potrzebne w naszej pracy. Potrzebne są strzałki kierunkowe w magazynie, oznaczenie regałów, naklejki informacyjne, taśmy blokujące dostęp czy różnego rozmiaru naklejki ta drukarka daje niemal nieograniczone możliwości.

Mobilność i kompaktowy rozmiar Icon’a sprawia, że możemy mieć ją zawsze przy sobie, a sterowanie ze pomocą smartfona czy tableta umożliwia nam tworzenie etykiet na bieżąco, personalizację ich treści oraz dopasowywanie kształtu i wielkości do bieżących potrzeb i sytuacji. Urządzeniem sterujemy za pomocą prostej i intuicyjnej aplikacji, która wyposażona została w szereg praktycznych szablonów, które dodatkowo usprawnią naszą pracę.

Mobilnie, bezprzewodowo
Jak to działa? Urządzenie można podłączyć do wybranego urządzenia zarówno za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo przez WiFi. Dodatkowo, dzięki kompaktowym wymiarom (21x11x13 cm i 2 kg) bez problemu schowamy je do plecaka czy torebki, tak aby drukarka zawsze była „pod ręką” i aby móc drukować etykiety wszędzie tam, gdzie chcemy.

Leitz Icon pozwala na szybkie i proste drukowanie wielu rodzajów etykiet: samoprzylepnych papierowych (do wyboru: o gotowych rozmiarach oraz w formie taśmy z możliwością przycięcia do potrzebnego rozmiaru), kartonowych (idealnych na identyfikatory, wizytówki, segregatory), samoprzylepnych plastikowych (odpornych na wodę i promienie UV, dostępnych w różnych kolorach, stąd idealnych m.in. do oznaczania różnych rodzajów przedmiotów). Prędkość drukowania wynosi do 200 sztuk etykiet na minutę.

Inteligentna kaseta monitoruje i informuje o rodzaju załadowanej taśmy oraz poziomie jej zużycia, zapewniając pełną kontrolę nad ilością etykiet pozostałych do wydrukowania. Co ciekawe zgodnie z najnowszymi trendami kaseta wykonana została z masy papierowej pochodzącej z recyklingu.

Nowoczesny design urządzenia doceniony został przez międzynarodowe jury, które przyznało mu prestiżową nagrodę IF Design Award.

Producent: Leitz, Sugerowana cena producenta: 699 PLN.

Autor Artykułu

Podobne Artykuły

Dodaj Komentarz